znicz
Aktualności Hot Sport Świat

Znany sportowiec SKATOWANY na ŚMIERĆ przez kibiców! Nie mogli mu wybaczyć, że…

Manelisi Mbilase z RPA zapowiadał się na znakomitego boksera. Przez narkotyki oraz przejście na przestępczą ścieżkę zaprzepaścił ogromne szanse na zrobienie kariery. Od jakiegoś czasu były pięściarz napadał i okradał ludzi, żeby pozyskać pieniądze na dragi. Po kolejnej kradzieży mieszkańcy nie wytrzymali i sami wymierzyli mu sprawiedliwość. Sportowiec został pobity i ukamienowany.  

Dobrze zapowiadający się bokser Manelisi Mbilase mógł zrobić naprawdę olbrzymią karierę. W pewnym momencie zawodnik był nawet bliski walki o mistrzostwo świata, ale wszystko legło w gruzach przez uzależnienie od narkotyków. W 2009 roku Mbilase zorganizował niewielką grupę przestępczą i wspólnie z innymi narkomanami napadał głównie na kobiety, które straszył nożem. 

ZOBACZ: Tragiczna śmierć MISTRZYNI OLIMPIJSKIEJ oraz dwukrotnej MISTRZYNI ŚWIATA. Zmarła podczas swoich wakacji.

Kiedy dokonał kolejnego ataku został zabity przez rozwścieczonych obywateli. Ludzie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Najpierw skatowali byłego boksera, a potem zaczęli w niego rzucać kamieniami. Policja nie zdążyła uratować 40-latka. Pozostałem kompanom Mbilase udało się uciec. 

 

Źródło: se/twitter

Fot.: pixabay 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.