Hot Kraj

Znęcała się nad niemowlęciem. To prawdopodobnie UKRAIŃSKA NIANIA pracująca w POLSCE!

Znęcała się nad niemowlęciem potrząsała nim i rzucała w gondole, po zwróceniu uwagi, wyciągnęła dziecko z wózka i zaczęła uciekać.

 

Jedna z internautek opublikowała na swoim Facebook’u wpis, informujący o sytuacji w parku – młoda kobieta, najprawdopodobniej Ukrainka, znęcała się nad niemowlęciem. Autorka wpisu przerażona sposobem, w jaki młoda kobieta potraktowała niemowlę, postanowiła interweniować: 

 

Edit: Informuje iż nie jestem autorem postu, post został przeze mnie skopiowany i wrzucony na moją tablicę ponieważ był on w grupie zamkniętej przez co nie mogłam go udostępnić.

Kochane mamy, dziś 29.08 ok. 14.40, widziałam taka oto sytuacje…młoda dziewczyna spacerując z wozkiem po osiedlu Pancera na Tarchominie przewijajac dziecko potrząsała nim i rzucała w gondole. Zwrocilam jej uwagę, co ona wyprawia i ze wyrządza dziecku krzywdę, na to ona odpowiedziała, ze co od niej chce, ze to nie moje dziecko. Po akcencie sadze, ze to Ukrainka. Niestety nic więcej nie mogłam zrobić bo sama byłam ze śpiącym w wózku dzieckiem, mogłam się jedynie dalej przyglądać…kiedy zobaczyła, ze ja nadal obserwuje wyciągnęła dziecko z wózka i zaczęła uciekać. Szybko zaprowadziłam swoje maleństwo do domu i sama ruszylam na poszukiwania tej dziewczyny, ale niestety jej nie znalazłam. Uciekła w stronę bloku nr 10. Podejrzewam, ze to pseudo niania. Proszę o udostępnianie, może wspólnie dotrzemy do rodziców tego malenstwa. 

 

Opublikowany wpis szybko zyskał dużą popularność, w ciągu dwóch dni udostępniło go 15 323 osób.

 

źródło/fot.: facebook

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.