Hot Świat

„Znudziło mi się już jedzenie LUDZKIEGO MIĘSA” – mówił trzymając ludzką rękę i nogę. W jego domu znaleziono…

Trzymając w ręce ludzką rękę i nogę wszedł na posterunek policji i przyznał się do zabicia kobiety.

 

Kanibal, który zgłosił się na jeden z komisariatów policji przyznał się do jedzenia ludzkiego mięsa. Pokazując funkcjonariuszom ludzką rękę i nogę powiedział: „Znudziło mi się już jedzenie ludzkiego mięsa”. Do zdarzenia doszło w RPA, a tamtejsze media opisały go, jako szamana, który okazał się jednak gwałcicielem i zabójcą, który ćwiartował i jadł swoje ofiary.

 

Zbrodnie, których dokonał miały miejsce w mieście Estcourt. Zdradził ich szczegóły i zaprowadził policjantów do swojego domu, gdzie były pozostałe szczątki jego ofiar. Okazało się, że w sprawa dotyczy nie jednego, a czterech kanibali. W gangu działało czterech mężczyzn w wieku: 22, 29, 31 i 32 lat.  Członkowie gangu zostali aresztowani i czekają na wyrok sądu.

 

„Nie może być tylko jednej ofiary. Kiedy policja zaczęła badać tę sprawę, w domu jednego z mężczyzn znalazła garnek z ośmioma ludzkimi uszami. Co wskazuje na to, że ofiar musi być więcej” – wyznał prokurator. 

 

„Trzem aresztowanym zostaną postawione zarzuty morderstwa oraz posiadania ludzkich organów i tkanek. Trzej mężczyźni najprawdopodobniej zamordowali kobietę i poćwiartowali jej ciało. Podejrzewamy, że część ciała ofiary została zjedzona, a resztę przekazali czwartej osobie” – komentuje rzecznik policji. 

 

źródło: polishexpress.co.uk

fot.: youtube screen

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.