Aktualności Hot Kraj

Zobacz ILE ZARABIAJĄ młode gwiazdy! Nie mają doświadczenia i wykształcenia, a ich stawki SZOKUJĄ!

Są młodzi i już bardzo bogaci! Pomimo, że nie skończyli szkół aktorskich zarabiają krocie. Za dzień nagrań kasują od 800 zł do nawet 3 tysięcy złotych!

 

Długo liderem, jeśli chodzi o zarobki wśród młodych aktorów była 20-letnia Julia Wróblewska i Maciej Musiał (23 lata). W ciągu dnia potrafili zarobić 4-5 tys zł. Para jednak dojrzała, a ich miejsce zajęli młodsi koledzy. 
Teraz pierwsze miejsce na podium zajmuje Adam Zdrójkowski, za dzień pracy zarabia 3 tys. złotych. Na drugim miejscu jest  Mateusz Pawłowski (13 l.) ze stawką 2,5 tys. zł za dzień pracy oraz Wiktoria Gąsiewska (18 l.) – prywatnie dziewczyna Zdrójkowskiego. Ona zarabia 2 tys. zł za dzień.

 

 

Około połowy tych stawek zarabiają Na połowę tych stawek mogą liczyć inne nastoletnie gwiazdy: bliźniacy Antoni i Kajetan Borowscy (13 l.) z „Przyjaciółek”, Krystian Domagała (16 l.) z „M jak miłość” – 1,2 tys. zł, Julia Królikowska (18 l.) z „Klanu” – 1 tys. zł oraz syn Dominiki Ostałowskiej (47 l.), Hubert Zduniak (15 l.) z „Pierwszej miłości” z kwotą 800 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Starcie GIGANTÓW muzyki DISCO POLO! Sławomir POBIŁ Zenona Martyniuka!

źródło: se.pl, foto: Instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.