Hot

Zostawiła niemowlę w aucie i poszła na zakupy. Gdy wróciła dziecko NIE DAWAŁO OZNAK ŻYCIA! Nieodpowiedzialność matki czy nieszczęśliwy wypadek? A może…

To było bardzo nieodpowiedzialne zachowanie. 26-letnia kobieta przyjechała ze swoją 8-miesięczną córką na zakupy. Zostawiła niemowlę w samochodzie przed sklepem. Gdy wróciła dziecko nie dawało oznak życia. 

 

Pomimo reanimacji, dziewczynki nie udało się uratować. Sprawę bada prokuratura. Prokurator  Grażyna Wawryniuk w rozmowie z Faktem relacjonowała – Na miejscu odbyły się czynności z udziałem prokuratora. Ustalamy co się wydarzyło. Na jutro została zaplanowana sekcja zwłok dziecka. To wszystko co na tym etapie dochodzenia mogę powiedzieć 

 

Asp. sztab. Marzena Szwed-Sobańska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim dodaje, że wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. – Prawdopodobną przyczyną śmierci dziecka było zachłyśnięcie.

 

Śledczy przesłuchali matkę dziecka i zabezpieczyli monitoring sklepu, który pozwoli ustalić na jak długo kobieta pozostawiła córeczkę samą w samochodzie.

 

 

źródło: fakt.pl

źródło zdjęcia: pixabay.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.