Aktualności Hot Kraj

Żyła zostawił żonę dla KOCHANKI! Justyna Żyła przerywa MILCZENIE zdradziła jak jest NAPRAWDĘ! Fani zszokowani tym wyznaniem!

Zawrzało na temat związku Piotra Żyły i jego żony, a raczej końcu tej znajomości! To małżeństwo od dłuższego czasu przeżywa głęboki kryzys. Skoczek już od dłuższego czasu nie mieszka z rodziną. „Łzy wrócą do tego, kto je spowodował” – napisała w internecie Justyna Żyła, oskarżając męża, że zostawił ją i dzieci dla kochanki.

 

„Nie mam zamiaru już kłamać. Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. (…) Wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę” – napisała na Instagramie Justyna Żyła i dodała pod tekstem:”Chciałam być dla ciebie najważniejsza. Powiedz mi, dlaczego ona jest lepsza”.

 

Skoczek wyprowadził się od żony. Nie wiadomo czy wynajął czy kupił mieszkanie. Jego słynne filmiki, w których gra na gitarze, nakręcone zostały w nowym miejscu. 

Całą sytuację skomentowała osoba z rodziny Żyłów – To prawda, że Piotr się wyprowadził, ale o tej kochance to Justyna mogła napisać w wyniku mocnego wzburzenia, gdy puściły jej nerwy. W każdym małżeństwie są lepsze i gorsze okresy. Mam powody mieć nadzieję, że oni do siebie powrócą. Tylko obydwoje muszą tego chcieć.

 

Jesteśmy bardzo ciekawi jak ta historia potoczy się dalej!

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska ma NOWEGO FACETA! (FOTO) „Miała z nim roman kiedy spotykała się z poprzednim”

 

źródło: se.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.