piotr zyla, piotr żyła, piotrek żyła
Aktualności Hot Kraj

Żyła szczerze o sytuacji rodzinnej: „Nie był to dla mnie łatwy czas”.

To był trudny sezon dla Piotra Żyły. Oprócz problemów rodzinnych i kryzysu małżeńskiego nasz skoczek zanotował również spadek formy. I choć był on niewielki to wszyscy kibice oczekiwali, że ten sezon będzie dla sportowca z Wisły jeszcze lepszy niż ostatni. W rozmowie z Super Expressem, Żyła podsumował swoje występy w Pucharze Świata oraz odniósł się do sytuacji z żoną.

 

Moje zaangażowanie w trening i starty oceniam na cztery z plusem. A wyniki oceniam na czwórkę, bo spodziewałem się, że będzie lepiej niż poprzedniej zimy. Największe sukcesy to medal drużynowo w MŚ w lotach i trzecie miejsce w Willingen, które przyszło tak trochę z niczego. Ale skoki wychodziły mi tam super – powiedział Piotr Żyła w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu.

 

Żyła stwierdził również, że problemy rodzinne nie miały wpływu na jego formę:

 

Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą. Myślę, że nie miały one dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. 

 

 

Źródło: se.pl

Fot.: instagram

MB

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.